JAK TO VŠECHNO VZNIKLO

KAPELA FALZET - O NÁS

TROCHA HISTORIE

Kapela Falzet vznikla v roce 2014 z již tehdy zkušených hudebníků nejdříve jen jako duo pro pobavení kamarádů a známých, ale poté, co se naplno projevil potenciál kapely a schopnost tvořit vícehlasé vokály, se náš tým rozrostl o dalšího člena, a v této sestavě vystupujeme s drobnými změnami dodnes.

Klademe důraz především na dokonalý hlasový projev, který musí být samozřejmě podpořen i kvalitním hudebním doprovodem. Pečlivě promýšlíme i náš dresscode a rádi se stylizujeme do různých rolí, na Helloween si vezmeme strašidelné masky a námořnický oblek na stylový firemní večírek.

Naší konkurenční výhodou je malá velikost našeho souboru, díky níž můžeme hrát i v menších prostorech, zejména na svatbách, rodinných oslavách nebo firemních akcích. A také široký záběr repertoáru, umožňující kromě běžných tanečních zábav poskytovat hudební produkci i pro maturitní a jiné společenské plesy.

Hrajeme především energický pop-rock, ale pokaždé se přizpůsobíme našim posluchačům, takže na plesech začínáme klasickými a latinskými tanci a na svatbách umíme zahrát i pár lidovek.

Nejčastěji nás můžete vidět v Ústeckém kraji nebo Praze, ale rádi za Vámi přijedeme i do jiných oblastí celého Česka.

SOUČASNÁ SESTAVA

Milan Volf

Milan Volf

V dětství absolvoval osmiletý cyklus LŠU v Děčíně ve hře na akordeon, ale na chmelových brigádách ho uchvátila kytara a první, tenkrát ještě country a folkové riffy. Po experimentech s foukací harmonikou a saxofonem natrvalo srůstá s elektrickou kytarou a kombem Mesa Boogie.
Anka Pihýrová

Anka Pihýrová

Pro své mládí má svou životní kariéru teprve před sebou, ale už nyní zastává důležitou roli v ústeckém pěvecko-instrumentálně-tanečním sboru Fusion.
Milan Volf

Klára Hermanová

Nadaná zpěvačka a hráčka na klávesové nástroje. Kromě zpěvu a rytmiky působí v kapele Falzet i jako Dj ve chvíli, kdy ostatní již balí své nástroje..

ŠIRŠÍ TÝM KAPELY

Milu Dostálová

Milu Dostálová

Veronika Suchá

Veronika Suchá

Lucie Kremličková

Lucie Kremličková

Alena Lepičová

Alena Lepičová

Lucie Joudi

Lucie Joudi

Pavlína Jirátová

Pavlína Jirátová